Mangler kabelsko til min radio, er ved at montere forstærker
Würth har den i 100 stk. 560 kr + moms og skaffe varer!! Og skal kun bruge 10 stk.
Jeg mangler VW reservedel nummer?
Hilsen Clayton


det var nemmere dengang jeg kørte ned til Begger, tror det var Bjørn jeg handlede reservere med 
har også købt mange af de gule ledningerne, men nu skal det være løse stik og de gode ikke fra Temo eller Ali!


Er det ikke sådan noget man hører om fra audio-verdenen ... at guld yder mindre modstand, og dermed skulle lyden blive bedre ..bla bla ?
Inde i stuen kører jeg de gode stik, i bilen er det en rulle 2.5 kvadrat fra harald og std stikbenHansH skrev: ↑22. jan 2026, 07:53Er det ikke sådan noget man hører om fra audio-verdenen ... at guld yder mindre modstand, og dermed skulle lyden blive bedre ..bla bla ?
Jeg har ikke forstand på de sagerTænker man skal være noget af en entusiast for at tage det til sådan et niveau. Jeg har i hvert fald altid bare brugt standard / non-gold plated udgave af de her orig. reparationsledninger (som de kalder dem).
2.5 kvadrat er bare noget bedre ,når der er mere effekt bag
mvh

Er de rigtige med 2 modhager og hvordan skal jeg beskrive det med dobbelt kæbe



kommer på tirsdag, sjovt alligevel jeg skal bestille fra Tyskland

